Připojujeme se k Jsou Strandli směrem k Tokiu 2020

S potěšením oznamujeme, že budeme spolupracovat s Are Strandli na olympijských hrách v Tokiu 2020.

Jsou spolu se svým společníkem patří mezi nejlepší světové veslaře ve sportu dvojskif. Když na olympijských hrách v Riu získali bronz, obdrželi také Fearneyho čestné ocenění za nejlepší výkony Norska během olympijských her.

Naším příspěvkem je trávit více času se zaměřením na školení. Na druhé straně doufáme, že Are bude inspirovat naši organizaci, jak se dozvídáme více o tom, jak olympijské zlaté medaile kandidát systematicky pracovat na jejich cíl.

V počátečních fázích naší kolabace bylo zajímavé se dozvědět, že hodnoty stanovené duo sdílejí mnoho simalerities s hodnotami stanovenými naším týmem na Sverdrup Steel.

Are a Kristoffer byly v horní části světového žebříčku za posledních 6-7 let a byly na stupních vítězů ve všech hlavních šampionátů (Mistrovství světa, Mistrovství Evropy a olympijské hry). To naznačuje, že jejich cíl pro Tokio 2020 není nic menšího než dosažitelné.

Nedávno zahájili sezónu tréninkem na Olympiatoppen na Oslo, , ale 9. prosince odjedou na jedenáctidenní soustředění do Portugalska, kde si konečně trochu zaveslují ve vodě.

Věřte tomu nebo ne - veslování je v Norsku vlastně malý sport, ale na celém světě bojuje o stejnou medaili více než 100 zemí. Přejeme Aremu a Kristofferovi hodně štěstí na cestě za další olympijskou medailí. Fandí vám všech 70 z nás!

Fotografie: Hans Jørgen Brun